Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Gammelt tun i Mo i Telemark 1968

Olje på plate
26x32
Signert og datert nede t.h.: H Kihle -68

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen.

Vurdering

Tilslag NOK 12 000