Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Nocturne 1985

Olje på lerret
116x86
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne -85

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.

Heimdalsutstillingen.

Vurdering