Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Brunsvik, Bjarne(1918-1993)
Svaberg 1973

Litografi, lysmål
44x58
Signert og datert nede t.h.: Bj. Brunsvik -73.

Nummerert nede t.v.: 25/100.

Permanenten, Kunstnernes Hus 1975?

Vurdering
NOK 1 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00