Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Brunsvik, Bjarne (1918-1993)
Svaberg 1973

Litografi, lysmål
44x58
Signert og datert nede t.h.: Bj. Brunsvik -73.

Nummerert nede t.v.: 25/100.

UTSTILT:

Permanenten, Kunstnernes Hus 1975?

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 1 000