Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Skiløper

Fargelitografi, lysmål
75x55
Signert nede t.h.: Eikaas

Nummerert nede t.v.: 115/125

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 1 800