Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Skiløper
Fargelitografi, lysmål
75x55
Signert nede t.h.: Eikaas
Nummerert nede t.v.: 115/125
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 1 800
Fargelitografi, lysmål
75x55
Signert nede t.h.: Eikaas
Nummerert nede t.v.: 115/125
Vurdering
NOK 1 500