Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Strømme, Olav (1909-1978)
Landskap 1967

Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme - 67.

Motivet er antagelig fra Oslofjorden.

Vurdering