Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Sundt-Ohlsen, Thoralv (1884-1948)
Gårdsbruk ved innsjø

Olje på lerret
51x62
Signert nede t.h.: Th. Sundt-Ohlsen

Anngivelig Dæhlivannet eller Staavivannet i Bærum.

Vurdering