Heiberg, Jean(1884-1976)
Skjærgårdslandskap
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: J Heiberg
Vurdering
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: J Heiberg
Vurdering