Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Haslund, Otto(1842-1917)
Gårdstun med frittgående høns

Olje på lerret
35x47
Signert nede t.v.: Otto H.

Påtegnet noe utydelig på avrevet lapp på baksiden, på blindrammen: "Otto Haslund Tjældgaarden ved ...".

Vurdering