Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Johnssen, Hjalmar (1852-1901)
Mann i pram ved havet

Olje på lerret
40x60
Signert nede t.v.: Hj. Johnsen.

Vurdering