Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Joubin, Georges(1888-1983)
Lekende barn

Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: G Joubin

Påtegnet på baksiden av platen: Bords de l'Yvette. G. Joubin. Fransk kunstner.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 1 600

Fransk kunstner