Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Bothner, Einar(1886-1955)
Hus og hage 1949

Olje på plate
58x44
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Einar Bothner 49 (42?)

Vurdering

Tilslag NOK 4 000 med forbehold