Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Bratt, Alvhild (1882-1964)
Stilleben med hummer, frukt, glass og flaske 1931

Olje på lerret
44x54
Dobbeltsignert og datert nede t.v.: Alvhild Brat. 1931

Vurdering