Borchgrevink, Ridley(1898-1981)
Lomer 1925
Penn på papir, lysmål
10x11
Signert og datert nede t.h.: Ridley Borchgrevink. 25.
Original tegning brukt som forelegg til boken: Lomen av Rasmus Løland.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Tilslag NOK 1 000