Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Borchgrevink, Ridley (1898-1981)
Lomer 1925

Penn på papir, lysmål
10x11
Signert og datert nede t.h.: Ridley Borchgrevink. 25.

Original tegning brukt som forelegg til boken: Lomen av Rasmus Løland.

Vurdering
NOK 1 000–1 500