Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Bruland, Arne (1920-1980)
Papau 1975

Akvarell på papir, lysmål
27x22
Signert og datert nede t.h.: Arne Bruland - 75.

Påtegnet med tittel på baksiden.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet i Oslo.

Vurdering