Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Komposisjon med figurer 1974

Radering, lysmål
27x43
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1974.

Nummerert nede t.v.: 31/40.

Vurdering