Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Begråtelsen 1963

Serigrafi, lysmål
26x30
Signert og datert nede t.h.: Erik Harry Johannessen. 1963. Signert i platen nede t.h.: E.HJ

Nummerert nede t.v.: 89/100.

Vurdering
NOK 2 000