Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Sand, Vebjørn (1966-)
Faderen 1990

Litografi, lysmål
60x42
Signert og datert nede t.h.: -90 Vebjørn Sand

Nummereert nede t.v.: 27/90. Påtegnet med tittel, samt: "orig. lito" og: "sort variant" nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000–4 000