Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Sand, Vebjørn (1966-)
Ung mann 1990

Litografi, lysmål
42x32
Signert og datert nede t.h.: Vebjørn Sand 90

Påtegnet og nummerert nede t.v.: 38/70 org. lito. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering