Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Mohr, Hugo Lous (1889-1970)
Fangen på Akershus 1923

Penn og tusj på papir, lysmål
34x25
Signert og datert nede t.v.: H.L.M. -23.

Original tegning til illustrasjon i Nordal Rolfsens lesebok.

Vurdering
NOK 1 500–2 000