Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Fangen på Akershus 1923
Penn og tusj på papir, lysmål
34x25
Signert og datert nede t.v.: H.L.M. -23.
Original tegning til illustrasjon i Nordal Rolfsens lesebok.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Tilslag NOK 1 500