Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Mosebekk, Olav (1910-2001)
Løpende gutt

Penn og akvarell på papir, lysmål
28x20
Signert nede t.h.: O. Mosebekk

Vurdering