Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Krohn, Olaf (1863-1933)
Halden med Fredriksten festning

Lavering, lysmål
31x26
Signert nede t.v.: Olaf Krohn

Original tegning til illustrasjon i Nordal Rolfsens lesebok under: 99. II. Fredrikshall. Arket beskåret på høyre side.

Vurdering
NOK 2 000