Krohn, Olaf(1863-1933)
Halden med Fredriksten festning
Lavering, lysmål
31x26
Signert nede t.v.: Olaf Krohn
Original tegning til illustrasjon i Nordal Rolfsens lesebok under: 99. II. Fredrikshall. Arket beskåret på høyre side.
Vurdering
NOK 2 000
Tilslag NOK 1 200