Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Krohg, Per (1889-1965)
Schous Bryggeri, "Schous øl er godt"

Litografi, lysmål
72x59
Signert i platen: Per Krohg

Påtegnet på plakett: 1. premie ved plakatkonkurranse for Schous Bryggeris 100 års jubileum 1921.

Vurdering