Krohg, Per(1889-1965)
Schous Bryggeri, "Schous øl er godt"
Litografi, lysmål
72x59
Signert i platen: Per Krohg
Påtegnet på plakett: 1. premie ved plakatkonkurranse for Schous Bryggeris 100 års jubileum 1921.
Vurdering
Tilslag NOK 2 400