Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Nerdrum, Odd (1944-)
Isola

Litografi, lysmål
46x60
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Nummerert nede t.h.: 73/180

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500