Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Nerdrum, Odd (1944-)
Par

Litografi, lysmål
45x74
Signert nede t.h.: Nerdrum

Nummerert nede t.v.: 191/200

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 11 500