Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Weiglin, Egil (1917-1997)
Blomster i mugge 1955

Olje på lerret
38x35
Signert og datert nede t.h.: Weiglin -55

Vurdering
NOK 3 000