Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Landskap 1956

Olje på lerret
28x35
Signert, påtegnet med dedikasjon og noe utydelig datert nede t.v.: Jac. Weidemann 56.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Påtegnet på baksiden av rammen: "Fra Giacominos have".

Vurdering