Holbø, Halvdan(1907-1995)
Maidag på Brøttum 1952
Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbö 1952
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 2 500