Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Holbø, Halvdan (1907-1995)
Maidag på Brøttum 1952

Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbö 1952

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 3 000–5 000