Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Herkomer, Sir Hubert von (1849-1914)
Gammel kone 1878

Radering, lysmål
33x26
Signert nede t.h.: Hubert HerKomer.

Signert og datert i platen oppe t.h.: H. HerKomer 1878. Påtegnet oppe t.h.: Op: 7. Engelsk kunstner.

Vurdering
NOK 1 500–2 000