Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Hol, Dag(1951-)
Måneskinn

Litografi, lysmål
48x65
Signert nede t.h.: Dag Hol

Påtegnet nede t.v.: "e.a.". Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering