Hol, Dag(1951-)
Finn Arnesson, kongens mann, bror til Kalv, en av
Litografi, lysmål
58x39
kongens banemenn Signert nede t.h.: Dag Hol
Nummerert nede t.v.: 143/180. Påtegnet med tittel nede på arket. Fra St. Olavs mappen.
Vurdering
Tilslag NOK 1 500