Hol, Dag(1951-)
Gissur Gullbrå, islandsk skald
Litografi, lysmål
58x39
Signert nede t.h.: Dag Hol
Nummerert nede t.v.: 143/180. Påtegnet med tittel nede på arket. Fra St. Olavs mappen.
Vurdering
Tilslag NOK 1 200