Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Hol, Dag (1951-)
Gissur Gullbrå, islandsk skald

Litografi, lysmål
58x39
Signert nede t.h.: Dag Hol

Nummerert nede t.v.: 143/180. Påtegnet med tittel nede på arket. Fra St. Olavs mappen.

Vurdering