Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Rom, Per(1903-1985)
Mann og tre barn 1934

Penn på papir, lysmål
17x26
Signert og datert nede t.h.: Per Rom -34.

Original tegning til illustrasjon i heftet "Julehelg".

Vurdering
NOK 1 000–1 500