Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Rosseland, Jarle(1952-)
Øyblikk 1987

Serigrafi, lysmål
41x56
Signert og datert nede t.h.: Jarle Rosseland 1987

Påtegnet nede t.v.: "A.P." Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Tilslag NOK 1 000