Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Vinjum, Johannes (1930-1991)
Fra Stalheim

Olje på plate
26x36
Signert nede t.v.: Vinjum.

Vurdering
NOK 3 000–5 000