Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Akt 1956

Blyant og olje på plate
33x24
Signert og datert nede t.v.: Weidemann, 56.

Vurdering