Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Løkke, Karl (1870-1943)
Fra Gudbrandsdalen

Olje på lerret
50x69
Signert nede t.h.: Karl Løkke

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 3 000–5 000