Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Lystad, Elsa (1899-1970)
Oppstilling med skulptur og vase

Olje på lerret
31x26
Signert nede t.h.: Elsa Lystad

UTSTILT:

Kunstforeningen, mars 1943.

Vurdering