Lystad, Elsa(1899-1970)
Oppstilling med skulptur og vase
Olje på lerret
31x26
Signert nede t.h.: Elsa Lystad
Kunstforeningen, mars 1943.
Vurdering
Tilslag NOK 1 000
Olje på lerret
31x26
Kunstforeningen, mars 1943.
Vurdering