Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Lystad, Elsa(1899-1970)
Oppstilling med skulptur og vase

Olje på lerret
31x26
Signert nede t.h.: Elsa Lystad

Kunstforeningen, mars 1943.

Vurdering

Tilslag NOK 1 000