Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Heiberg, Jean (1884-1976)
Dame med sigarett i munnen

Olje på lerret
43x43
Signert nede t.h.: JH

Vurdering
NOK 3 000–5 000