Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Ukjent, kunstner
Stalkafjellet i Lappland 1887

Olje på plate
25x37
Signert og datert nede t.v.: W. W-F-T. 1887.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Tilslag NOK 2 800