Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Peters, Wilhelm(1851-1935)
Robåt og naust

Olje på lerret
45x58
Signert nede t.h.: Wilh Peters

Vurdering

Tilslag NOK 4 500