Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Peters, Wilhelm (1851-1935)
Sittende mann ved strand 1909

Olje på lerret
66x87
Signert og datert nede t.h.: Wilh Peters 09

Vurdering