Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Peters, Wilhelm(1851-1935)
Sittende mann ved strand 1909

Olje på lerret
66x87
Signert og datert nede t.h.: Wilh Peters 09

Vurdering

Tilslag NOK 7 000