Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Bjørneboe, Bjørn(1940-)
Snekkerverksted 1987

Radering, lysmål
28x17
Signert og datert i platen nede t.h.: Bj Bj 87

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 1 000–1 500