Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Bergslien, Nils (1853-1928)
Nisse

Akvarell på papir
24x17
Signert nede t.v.: N. Bergslien

Vurdering
NOK 10 000–12 000