Bergslien, Nils(1853-1928)
Nisse
Akvarell på papir
24x17
Signert nede t.v.: N. Bergslien
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 8 000
Akvarell på papir
24x17
Vurdering
NOK 10 000–12 000