Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Welhaven, Sigri(1894-1991)
Mor og barn 1961

Bronserelieff
74x53
Signert og datert nede t.v.: S.W. 61.

Høyt relieff montert på teakplate.

Vurdering