Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Pike med rive i fjellandskap

Olje på lerret
125x83
Signert nede t.v.: Herman W. Anker

Vurdering

Tilslag NOK 30 000 med forbehold