Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Pike med rive i fjellandskap
Olje på lerret
125x83
Signert nede t.v.: Herman W. Anker
Vurdering
Tilslag NOK 30 000 med forbehold
Olje på lerret
125x83
Vurdering