Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Bruland, Arne (1920-1980)
Lyse blå valmuer 1960

Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.v.: Arne Bruland - 60

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnerringen.

Vurdering
NOK 5 000