Castberg, Johan(1911-1988)
Teaterscene
Olje på plate
50x70
Signert nede t.v.: Castberg
Påtegnet på baksiden av rammen: Castberg.
Vurdering
Tilslag NOK 3 000
Olje på plate
50x70
Signert nede t.v.: Castberg
Vurdering