Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Castberg, Johan (1911-1988)
Teaterscene

Olje på plate
50x70
Signert nede t.v.: Castberg

Påtegnet på baksiden av rammen: Castberg.

Vurdering