Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Savio, John(1902-1938)
Kvinne og mann på reinsdyrslede

Olje på plate
24x33
Signert nede t.v.: John Savio.

Vurdering

Tilslag NOK 25 000