Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Rolfsen, Alf(1895-1979)
Sittende kvinne med hendene mot hodet 1955

Olje på lerret
62x60
Signert og datert oppe t.h.: Alf Rolfsen -55

Påtegnet med dedikasjon samt: "Kartongfragment" oppe t.h. Kartongfragment til billedteppe med scener i Kong Haakons liv under og etter krigen: "Jeg vil verge mitt land, jeg vil bygge mitt land".

Vurdering

Tilslag NOK 5 000