Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Hingst på hestemarken 1962

Tresnitt, lysmål
13x24
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle - 62

Nummerert nede t.v.: nr. 2/9. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering